O nás

STAALKER PRAHA s.r.o. je společnost, která na českém trhu působí od roku 1998.

STAALKER PRAHA s.r.o. působí v překladatelských a tlumočnických službách již od roku 1999. Naše činnost zahrnuje i překlady odborné a ověřené, rovněž i zajištění stylistických a gramatických korektur.

Poskytujeme profesionální překladatelské služby, které obstojí v náročném prostředí. Naší prioritou jsou spokojení klienti, s nimiž navážeme dlouhodobou spolupráci.

Překládáme obchodní a právní texty (smlouvy, vyhlášky, nařízení, směrnice, úřední listiny, obchodní korespondenci, výroční zprávy, účetní závěrky apod.), reklamní materiály (letáky, marketingové a komunikační strategie, firemní profily, produktové nabídky, prospekty, prezentace), odborné a vědecké texty, technickou dokumentaci, manuály, příručky, návody a příbalové letáky, webové stránky, soudně a notářsky ověřené texty a další po dohodě se zadavateli.

- Naši překladatelé jsou prověření specialisté, s dlouhodobou praxí.

- Při překladech do cizích jazyků preferujeme rodilé mluvčí. 

- Naše překladatelská agentura zajišťuje překlady s ověřením. Překlad je vždy opatřen soudní doložkou s otiskem „kulatého razítka“ a doložka tak potvrzuje, že překlad doslovně souhlasí s textem originálu. Pokud je dokument opatřen touto soudní doložkou, splňuje požadavky státních orgánů pro úřední úkony.

- Ve většině případů neúčtujeme příplatky za odbornost a expres. 

- Ochrana dat je samozřejmostí.